Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › djecji_odjel › otvorena_izlozhba_umjetnik_to_sam_ja

Otvorena izložba UMJETNIK TO SAM JA!

Narodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar Preradović
U srijedu, 7. lipnja 2017. na Dječjem odjelu Knjižnice svečano je otvorena tradicionalna lipanjska izložba UMJETNIK TO SAM JA! Veliki broj građana i roditelja svojim je dolaskom podržalo mlade kreativce. Zahvaljujemo svim mladim umjetnicima koji su nam ustupili svoje radove za izložbu, te učiteljicama svih bjelovarskih osnovnih škola, i odgajateljicama DV Bjelovar, DV Pinokio, DV Ciciban i DV Osmijeh koje su prepoznale kreativnu djecu u svojim skupinama i razredima, te voditeljici Mlađe lutkarske skupine OŠ Nova Rača. Program su svojim izvedbama uljepšali zbor Igraonice, Žarko Adamović-rog, Katja Knežević-klarinet i Rafael Pranjić-saksofon. Zbog velikog broja radova postav izložbe ćemo mijenjati cijeli mjesec lipanj.

« Prethodni članak: Završen treći ciklus radionica "Vesela škola čitanja"

» Sljedeći članak: Mačak s četvrtog kata