Preporučujemo

Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › djecji_odjel › sportom_do_uspjeha_zadnja_spikaonica_u_ovoj_shkolskoj_godini

SPORTOM DO USPJEHA - zadnja SPIKAONICA u ovoj školskoj godini

U srijedu 31. svibnja 2017. na Dječjem odjelu Knjižnice povodom Svjetskog dana sporta (29. svibnja) održana je posljednja Spikaonica u ovoj školskoj godini pod nazivom „Sportom do uspjeha

Gosti su nam bili Robert Milčić, Davor Lamza, Marijana Tomola, Josip Slivar, Milan Prihić, Ivana Grgić i Lovro Štefanac. Sudjelovali su učenici 8.-ih razreda I. i II.OŠ i učenici V.OŠ koji su sudjelovali na državnom prvenstvu u atletici i stolnom tenisu za učenike s intelektualnim teškoćama koje je održano od 7. - 9. svibnja u Poreču na kojem su osvojili jednu zlatnu, pet srebrnih i jednu brončanu medalju (trener Zoran Ćuić). U ugodnom društvu profesora kineziologije, paraolimpijca i mladih nada našeg sporta učenici su saznali i spoznati koliko je sport važan prvenstveno za zdravlje i osobni razvoj, a da i knjiga može poslužiti kao sportski rekvizit učenici su se uvjerili kroz KNJIGOVJEŽBU i naučili kako sa knjigom u ruci učvrstiti mišiće leđa, vrata, ruku, nogu, pravilno se držati i istezati.
Voditeljice programa su Tatjana Petrec i Branka MikačevićNarodna Knjižnica Petar Preradović

« Prethodni članak: Kutak za previjanje i dojenje na Dječjem odjelu Knjižnice

» Sljedeći članak: Završen treći ciklus radionica "Vesela škola čitanja"