Preporučujemo

Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › djecji_odjel › vodich_za_rad_s_djecom_i_uchenicima_s_posebnim_odgojno_obrazovnim_potrebama

Vodič za rad s djecom i učenicima s posebnim odgojno- obrazovnim potrebama

THOMPSON, Jenny
Vodič za rad s djecom i učenicima s posebnim odgojno- obrazovnim potrebama
Zagreb : Educa, 2016.

Narodna Knjižnica Petar PreradovićU vodiču "Vodič za djecu i učenike s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama" Jenny Thompson obradila je najvažnija pitanja vezana za razumijevanje posebnih odgojno-obrazovnih potreba te rad s djecom i učenicima u inkluzivnoj školi. U knjizi su obrađene sljedeće posebne odgojno-obrazovne potrebe: deficit pažnje/hiperaktivni poremećaj; socijalne, emocionalne i teškoće ponašanja; disleksija; dispraksija; poremećaji iz autističnog spektra; oštećenje sluha i oštećenje vida. Knjiga je namijenjena svim odgojno-obrazovnim djelatnicima koji se bave inkluzivnim obrazovanjem i rehabilitacijom, od vrtića do sveučilišta.

« Prethodni članak: Što biologija proučava?

» Sljedeći članak: Više od igre: svijet u meni