Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › 181_promocija_knjige_i_putopisno_predavanje_nagovor_na_odvazhnost

Putopisnim predavanjem “Nagovor na odvažnost” započela 2019. u knjižnici

U petak, 18. siječnja 2019. održano je putopisno predavanje i predstavljanje knjige Nagovor na odvažnost– obiteljski road trip po američkim nacionalnim parkovima Siniše Goluba.
Da su putopisi veoma popularni kao predavanje ili u pisanom obliku dokazuje velik odaziv naših sugrađana.

Kroz narativ obiteljskog putovanja po američkim nacionalnim parkovima, autor je tekstom i fotografijama opisao više od dvadeset američkih nacionalnih parkova koje je obišao u periodu od 2014. do 2017. godine.

Siniša Golub (r. 1976.) je magistar primarnog obrazovanja (učitelj) i magistar znanosti upravljanja zaštićenim područjima prirode. Radi u hrvatskom sustavu zaštite prirode, a osobna strast su mu putovanja u područja divljine i nacionalne parkove SAD-a. Objavio je nekoliko knjiga zavičajne tematike, sudjelovao na brojnim izložbama kao fotograf, a posjeduje i talent za organizaciju različitih procesa koji u konačnici dovode do nekog rezultata.

Narodna Knjižnica Petar Preradović Narodna Knjižnica Petar Preradović Narodna Knjižnica Petar Preradović Narodna Knjižnica Petar Preradović

« Prethodni članak: U KMC Bjelovar otvorena izložba Hrvatska kulturna baština

» Sljedeći članak: dr.sc. Saša Petar objasnio kako manje griješiti, naučiti nešto iz pogrešaka i uspjeti u životu