Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › 2810_ciklus_knjizhevnici_novinari_maja_hrgovi_i_zheljko_shpoljar

U ciklusu Književnici novinari gostovali Maja Hrgović i Željko Špoljar

U ciklusu Književnici novinari u petak 28.10.2016. ugostili smo književnike, novinare i bračne partnere Maju Hrgović i Željka Špoljara. Oboje, dobitnici brojnih književnih nagrada s publikom su podijelili svoja iskustva pisanja umjetničke književnosti i novinarstva, u čemu se bolje snalaze i od čega se bolje živi. Istakli su da su jedan drugome najbolji čitatelji i kritičari. Pokrenuli su portal za kulturu, umjetnost i nove medije arteist.hr zamišljen kao dinamičan, relevantan i slojevit medij koji otvara prostor za intenzivno promišljanje kulture u Hrvatskoj i regiji. Tekstove iz romana Maje Hrgović i kolumne koje Željko Špoljar piše pod psudonimom Pavle Svirac čitao je glumac Ivan Ožegović.

« Prethodni članak: U Novoj Rači predstavljena starohrvatska tradicijska glazba

» Sljedeći članak: Predstavljanjena knjiga Rat za enciklopediju Velimira Viskovića