Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › akcija_darivanja_knjigom_chitam_dam_sretan_sam

Akcija darivanja knjigom! - Čitam, dam, sretan sam

Od 13. siječnja do 13. veljače 2020.
Dječji odjel, Šetalište dr. Ivše Lebovića 9.

Narodna Knjižnica Petar Preradovićuz Međunarodni dan darivanja knjigom, pod geslom "Čitam, dam, sretan sam - svoju knjigu daruj i tuđe srce obraduj", Narodna knjižnica „Petar Preradović“ pokreće akciju prikupljanja slikovnica i knjiga za djecu u svojoj zajednici. Akciju podržava i Dječje gradsko vijeće Bjelovar. Pozivamo sve koji žele sudjelovati u akciji da daruju nove ili rabljene slikovnice i knjige koje će biti proslijeđene Dječjem odjelu bjelovarske bolnice, pedijatrijskim ambulantama, udrugama i ustanovama u kojima se okupljaju djeca. Prikupljanje slikovnica i dječjih knjiga je na Dječjem odjelu, Šetalište dr. Ivše Lebovića 9.

« Prethodni članak: Godinu smo započeli zanimljivim predavanjem o latinskom jeziku

» Sljedeći članak: Za "Kratki espresso" s Ninom Raspudićem tražilo se mjesto više