Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › ima_li_zhivota_prije_smrti_predstavljanje_knjige

Psihijatar Torre o životu i smrti

U petak, 29. ožujka 2019. gost nam je bio psihijatar Robert Torre koji je predstavio svoju knjigu "Ima li života prije smrti? - iskustvo prvog lica" koja je među našim korisnicima postala apsolutni hit. Smrt je tema koju isključujemo iz života, treba ju vratiti u egzistenciju, suštinu života. Ljjudi se nikada nisu u tolikoj mjeri bojali smrti i toliko je gurali van životnog egzistencijalnog prostora. Psihoterapija naprosto nije dorasla utemeljenju počela razborito vođenog života, nego samo egzistencijalistička filozofija. Knjiga "Ima li života prije smrti? je knjiga samopomoći, s jasno izloženim odgovorima na pitanja što je život i kako ga živjeti. Moderatorica je bila prof. Ksenija Matuš.

Narodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar Preradović

« Prethodni članak: Javna tribina o projektu ODVOJI PO BOJI

» Sljedeći članak: Na Dječjem odjelu obilježen Međunarodni dan dječje knjige!