Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › kahoot_kviz_o_djechjim_pravima_djechji_odjech_2111

Osam ekipa sudjelovalo u Kahoot kvizu o dječjim pravima

U četvrtak, 21. studenoga 2019. uz Međunarodni dan djeteta koji se obilježava 20. studenoga na Dječjem odjelu knjižnice održan je Kahoot kviz o dječjim pravima.
Sudjelovalo je 8 timova iz I., III. i IV. osnovne škole Bjelovar, Mravci, Znalci, Osmijeh, Petašice, Trio, Vatreni mozak, Prijateljice i Zmajice.
Svi timovi su dobili nagrade koje je osigurala Knjižnica i Društvo Naša djeca Bjelovar koje je, uz Knjižnicu, sudjelovalo u organizaciji Kviza.
Čestitamo svim sudionicima Kviza jer su pokazali veliko znanje o dječjim pravima

Narodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar Preradović

« Prethodni članak: Književno-šansonijerskom večeri završio Mjesec hrvatske knjige 2019.

» Sljedeći članak: 6.TEDxNKPPBjelovar: Sedam inspirativnih govornika oduševilo je bjelovarsku publiku