Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › nakon_virtualnog_uzhivo_predstavljena_knjiga_nastje_kulovi_kud_si_krenula

Nakon virtualnog, uživo predstavljena knjiga Nastje Kulović “Kud si krenula?”

Spisateljica Nastja Kulović 2. srpnja 2020. u Boho parku predstavila je knjigu Kud si krenula?

Narodna Knjižnica Petar PreradovićNastja Kulović vrlo hrabro ispisuje istinitu životnu priču, bez uljepšavanja, u kojoj progovara o multiploj sklerozi i učincima koje ta bolest ostavlja na razne aspekte života. Autorica naglašava kako knjiga nikako nije priručnik za oboljele od te bolesti već je to priča o onome o čemu se rijetko govori: transformaciji obitelj, staklenoj djeci, sudbini, pronalasku vlastitog puta i prepuštanju pisanju. Autorica je u potpunosti “ogolila” sebe i svoju obitelj i time se još više povezala s čitateljima kojima na kraju daje i poruku o tome kako sami biramo put kojim idemo.
Fotografije Delimir Hrestak

Album s fotografijama: Kud si krenula?

« Prethodni članak: LJETO U KNJIŽNICI (Bjelovarsko kulturno ljeto 2020.)

» Sljedeći članak: Digitalne knjižnice za lokalni razvoj