Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › no_knjige_2017_uz_rock_21_stoljea_i_koncert_sare_renar

Noć knjige 2017. uz Rock 21. stoljeća i koncert Sare Renar

U Noći knjige u petak, 21. travnja, gosti u našoj knjižnici bili su rock kritičar Aleksandar Dragaš i kantautorica Sara Renar. Koja je uloga i položaj rock kritike danas, ima li rock glazba u društvu položaj koji zaslužuje, kakve su slušačke navike danas u odnosu na one iz prošlog stoljeća, izumiru li zbog streaming servisa ozbiljni diskofili i audiofili, što autori svojom glazbom žele prenijeti publici – samo su neka od pitanja o kojima smo razgovarali s našim gostima. U ugodnom ozračju prošlo je sat vremena razgovora, nakon čega je Sara Renar s klavijaturistom Zdeslavom Klarićem održala koncert.

« Prethodni članak: Noć knjige 2017. (petak, 21. travnja)

» Sljedeći članak: Predstavljena knjiga Ilije Pejića "Mirisi iscrpljena vala"