Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › odrzhana_glazbena_prichaonica_pea_i_vuk

Održana Glazbena pričaonica “Peća i vuk”

U četvrtak, 14. studenoga 2019. na Dječjem odjelu knjižnice u suradnji s Glazbenom školom Vatroslava Lisinskog Bjelovar održana je Glazbena pričaonica.
Glazbenu bajku Sergeja Sergejeviča Prokofjeva "Peća i vuk" ispričali su i odsvirali profesorica Andrea Nimš, učenici Lorena Radičević, Leona Bertić, Nina Presečan, Elizabeta i Maksimilijan Vegh, Elizabeth i Gwendolyn Cone te Stela Kokoruš koji su na svojim instrumentima odsvirali poznate teme likova iz bajke. Učenici trećih razreda I. i III. osnovne škole Bjelovar, sa velikim zanimanjem su pratila glazbeno-pripovjedačku izvedbu, a na kraju su popunjavali radne listiće te ponovili nazive instrumenata koje su imali priliku čuti.

Album s fotografijama pogledajte na poveznici Glazbena pričaonica "Peća i vuk"

« Prethodni članak: Bjelovarski bibliobus u Čakovcu

» Sljedeći članak: Oskar Matuš i Sara Đurđević na završnoj svečanosti Nacionalnog kviza za poticanje čitanja