Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › odrzhana_josh_jedna_spikaonica_nije_znanje_znanje_znati_ve_je_znanje_znanje

Održana još jedna Spikaonica: “Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati”

23. listopada 2019. na Dječjem odjelu održana je Spikaonica program za mlade, namijenjen učenicima sedmih i osmih razreda. Tema su bili učitelji, a cilj Spikaonice bio je prikazati rad učitelja i nastavnika kao jedan od najvažnijih za ukupan razvoj društva, naglasiti važnost te profesije, ali i samog obrazovanja.

Kao gošće sudjelovale su mr. Zdenka Brebrić, stručna suradnica pedagoginja-savjetnica, Dubravka Orešković, učiteljica razredne nastave, Sanja Vranješević, ravnateljica OŠ Veliko Trojstvo i predsjednica Društva Naša djeca Bjelovar te Ivana Smolec Mustapić, prof. povijesti. Sa njima su učenici II., III. i V. osnovne škole razgovarali o odnosu učitelja i učenika, kakav je dobar učenik, a kakav učitelj, koliko su učitelji važni u njihovom odrastanju te koja je njihova uloga.

Album s fotografijama pogledajte na poveznici Spikaonica: "Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati"

« Prethodni članak: "Tvornica glazbe: priče iz Dubrave" Siniše Škarice predstavljena 18.10.2019.

» Sljedeći članak: "Pavao i njegov glavao" Hrvoja Zalara na stajalištima bibliobusa