Izložbe

Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › odrzhana_spikaonica_sa_temom_jesmo_li_solidarni

Održana Spikaonica na temu Jesmo li solidarni?

U srijedu, 13. prosinca 2017. na Dječjem odjelu održana posljednja ovogodišnja SPIKAONICA sa temom "Jesmo li solidarni?". Gosti su bili socijalna radnica IV. OŠ Bjelovar Jadranka Solar Šorgić, humanitarka Sanja Perković i pater Marko Pustišek gvardijan župe Svetog Antuna Padovanskog. U raspravi su sudjelovali učenici 7. i 8. razreda bjelovarskih osnovnih škola. Zaključak je kako je solidarnost pozitivna moralna vrijednost koju treba njegovati svih 365 dana u godini.

« Prethodni članak: Održano predavanje RAVNOTEŽOM DO ZDRAVLJA i predstavljanje knjige VOLIM KUHATI

» Sljedeći članak: Pričalica Srebrenka predstavila slikovnice Knjige drage Kuhar Drage i Prutimir