Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › odrzhane_prichobudilice_za_roditelje_djechjeg_vrtia_ciciban

Održane PRIČOBUDILICE za roditelje Dječjeg vrtića Ciciban

U suradnji s Dječjim vrtićem Ciciban 15. 12. 2016. održan je na Studijskom odjelu knjižnice program Pričobudilice koji su osmislile i provode ga knjižničarke Rajna i Tina Gatalica, Da su priče potrebne svim uzrastima, pokazao je i ovaj susret na kojem su priče slušali roditelji. Pripovijedanje i priče Bipolarni kralj, Jedan od vas je Mesija, Kraljeva izložba, Dva grada, Tko si ti?, Ribari i Prognani kraljević duboko su se dojmile posjetitelja koji su i nakon završenog programa još dugo ostali u knjižnici razgovarjući o porukama i vrijednostima ispričanih priča.

Narodna Knjižnica Petar Preradović Narodna Knjižnica Petar Preradović Narodna Knjižnica Petar Preradović Narodna Knjižnica Petar Preradović

« Prethodni članak: Predstavljeno Petoknjižje Božice Jelušić

» Sljedeći članak: Hrvoje Šalković - prvi gost u 2017.