Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › oskar_mtush_i_sara_urevi_na_zavrshnoj_svechanosti_nacionalnog_kviza_za_poti

Oskar Matuš i Sara Đurđević na završnoj svečanosti Nacionalnog kviza za poticanje čitanja

U četvrtak, 14. studenog 2019. u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu održana je završna svečanost Nacionalnog kviza za poticanje čitanja. Kviz se odvija u Mjesecu hrvatske knjige te se provodi online u narodnim i školskim knjižnicama diljem Hrvatske i u dijaspori. Ove godine pod motom U ritmu čitanja, čitane su knjige Ljeto na jezeru Čiču Jasminke Tihi-Stepanić, Drugačija Ivane Kuman Guljašević i Eva mala žena Vlaste Golub. Na svečanosti su prisustvovali, kao pobjednik iz naše knjižnice Oskar Matuš (6. razred II. OŠ) i Sara Đurđević (8. razred IV.OŠ) u pratnji knjižničarke s Dječjeg odjela Branke Mikačević.

Album s fotografijama pogledajte na poveznici Nacionalni kviz za poticanje čitanja

« Prethodni članak: Održana Glazbena pričaonica "Peća i vuk"

» Sljedeći članak: Književno-šansonijerskom večeri završio Mjesec hrvatske knjige 2019.