Izložbe

Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › otrov_i_lijek_predstavljanje_pjesnichke_zbirke_danijele_matijevi_krvajica

Otrov i lijek - predstavljanje pjesničke zbirke Danijele Matijević Krvajica

Uz Svjetski dan poezije 21. ožujka Knjižnica u suradnji s Ogrankom Matice hrvatske u Bjelovaru poziva vas na predstavljanje pjesničke zbirke Otrov i lijek
utorak, 21.ožujka 2017. u 19 sati
Studijski odjel, Trg Eugena Kvaternika 11/2
Sudjeluju:
Danijela Matijević Krvajica, autorica
Mladen Medar, urednik i recenzent
Tina Gatalica, moderatorica

Danijela Matijević Krvajica rođena je u Bjelovaru gdje je završila školovanje i osnovala obitelj. Pisanjem se bavi od učeničkih dana, a pjesme i proza objavljivane su joj brojnim časopisima, zbirkama i portalima. Uz pisanje, životna preokupacija joj je spašavanje napuštenih i ugroženih pasa. Tako je sedam pjesama posvećenih njezinom udomljenom psu Luckyju objavljeno na internetskom portalu Druga prilika.

« Prethodni članak: Održano predavanje o Mariji Radić - prvoj hrvatskoj političarki

» Sljedeći članak: Održan program Djeca djeci-scenski sureti u knjižnici