Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › pavao_i_njegov_glavao_hrvoja_zalara_na_stajalishtima_bibliobusa1

“Pavao i njegov glavao” Hrvoja Zalara na stajalištima bibliobusa

Tradicionalno u Mjesecu hrvatske knjige na stajalištima bibliobusa u područnim školama Bjelovarsko-bilogorske županije organiziramo razne programe. Ove godine u kazališnoj predstavi igrane antologije hrvatske dječje poezije Hrvoja Zalara "Pavao i njegov glavao" (Kazalište prijatelj) uživali su učenici škola u Severinu, Novoj Ploščici i Ivanskoj. U područnoj školi Severin djeci od prvog do četvrtog razreda pridružili su se polaznici igranioce, a u školi Ivanska okupila su se i djeca iz područnih škola u Narti, Donjoj Petrički i Staroj Ploščici te polaznici vrtića Ivančica iz Ivanske.

Narodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar Preradović

« Prethodni članak: Održana još jedna Spikaonica: "Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati"

» Sljedeći članak: "Vera među knjigama" Davorke Semenić-Premec predstavljena predškolcima