Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › pozivamo_vas_na_program_iz_projekta_54kultura

Predstavljen projekt 54+KULTURA Udruge invalida Bjelovar

U utorak, 18. lipnja 2019. u prostoru Studijskog odjela predstavljen je projekt Udruge invalida Bjelovar 54+KULTURA koji je usmjeren na unaprjeđenje kvalitete života osoba s invaliditetom starijih od 54 godine kroz aktivnu participaciju u kulturnim aktivnostima i razvojem socijalnih, kognitivnih, emocionalnih i kreativnih vještina kroz radionice osobnog izražavanja i osnova vokalnog izričaja te potvrdom usvojenih novih znanja i vještina kroz javnu izvedbu. U programu su nastupili Mješoviti glazbeni zbor" 54+KULTURA” pod vodstvom Gorana-Krune KUKOLJA, a recital literarnih uradaka izvele su Anica FRANJEVIĆ i Nada VRANKO-NAGY. Postavljena je i prigodna izložba slika Anite Franjević i fotografija Javorke Pangerčić.

« Prethodni članak: Program UBERI PRIČU 2019. održan u gradskom parku

» Sljedeći članak: TEDxNKPP Bjelovar događaj oduševio Bjelovarčane