Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › pred_mnogobrojnom_publikom_predstavljena_knjiga_sto_godina_cheshke_obeci_bj

Pred mnogobrojnom publikom predstavljena knjiga Sto godina Češke obeci Bjelovar

Češka obec Bjelovar danas je uz HORKUD Golub najstarije kulturno-umjetničko društvo u Bjelovaru koje kontinuirano radi već 100 godina. Upravo je uz ovaj jubilej objavljena monografija Sto godina Češke obeci Bjelovar, a autorica je Silvija Sitta, viša kustosica, zaposlena u Gradskom muzeju Bjelovar.
Pored autorice o knjizi su pred mnogobrojnom publikom govorili urednik Mato Pejić, predsjednica bjelovarske Češke obeci Miruška Lončar i predsjednica Saveza Čeha u RH Ana-Maria Štruml-Tuček.
Knjiga je predstavljena u utorak 16. listopada 2018. na Studijskom odjelu Knjižnice.

« Prethodni članak: U RITMU SLASNE STIHOBASNE na stajalištima bibliobusa u školama Korenovo, Ivanska i Kapela

» Sljedeći članak: Mjesec hrvatske knjige 2018. / programi DJEČJEG ODJELA