Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › predavanje_ravnotezhom_do_zdravlja_i_predstavljanje_knjige_volim_kuhati

Održano predavanje RAVNOTEŽOM DO ZDRAVLJA i predstavljanje knjige VOLIM KUHATI

Narodna Knjižnica Petar PreradovićU srijedu, 12. prosinca 2017. održano je predavnjae Ravnotežom do zdravlja i predstavljanje knjge Volim kuhati: bez glutena, bez kazeina, bez laktoze, bez jaja autorice Zdravke Svetličić dr.med.vet., licencirane homeopatkinje, Bicom i Scio terapeutkinje.

Autorica je istakla da pravilno konzumiranje hrane uvodi u tijelo metabolički red koji se nije promijenio milijun godina. A i neće tako skoro. No ako se hrana ne koristi pravilno, ona tijelu postaje veliki neprijatelj. Stoga je izbor na nama. Osluškivajući svoje tijelo, potrebno je prepoznati i promijeniti ustaljene navike u stresnoj svakodnevnici. Predavanje Ravnotežom do zdravlja i predstavljanje knjige Volim kuhati sigurno je slušatelje potaknulo na pozitivnu promjenu prehrambenih navika.

« Prethodni članak: Završen čitateljski izazov-program poticanja čitanja na Odjelu za odrasle

» Sljedeći članak: Održana Spikaonica na temu Jesmo li solidarni?