Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › predstavljanje_knjige_jesi_online_marijane_perini_472019

PREDSTAVLJANJE KNJIGE Jesi online? MARIJANE PERINIĆ (4.7.2019.)

četvrtak, 4. srpnja 2019. u 19 sati / BOHO PARK
(u slučaju nevremena Studijski odjel Knjižnice)

Narodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar PreradovićMarijana Perinić rođena je 8. kolovoza 1978. u Šibeniku. Radi kao stand-up komičarka, imitatorica, spisateljica, voditeljica, menadžerica i turistički vodič. U svijet stand-up komedije ušla je 2007. godine. Iza sebe ima više od 400 nastupa u hrvatskim klubovima te brojna gostovanja diljem regije. Pokrenula je prvi tematski stand-up comedy show u regiji o muško-ženskim odnosima Štiklom u mozak, loptom u dupe, koji već godinama bilježi izvanredan uspjeh. Pokrenula je, organizira i vodi književne večeri pod nazivom Ženska priča, na kojima već treću godinu zaredom ugošćuje uspješne hrvatske autorice lijepe književnosti, beletristike i publicistike te umjetnice iz drugih umjetničkih područja. Vrhunac ljubavi prema pisanju i stand-up komediji njezin je prvijenac – zbirka kratkih priča sa stand-up comedy nastupa Gore ne može, koju je objavila izdavačka kuća Vuković & Runjić u ljeto 2010. godine. Budući da je knjiga Gore ne može bila prva tog žanra u Hrvatskoj, zabilježila je velik interes medija i publike, a Marijana uspjeh ponavlja i sljedećim knjigama, romanima Šaka suza, vrića smija i Jesi online?

« Prethodni članak: Predstavljen projekt 54+KULTURA Udruge invalida Bjelovar

» Sljedeći članak: TEDxNKPP Bjelovar događaj oduševio Bjelovarčane