Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › predstavljanje_knjige_shest_milimetara_josipe_pavichi

Josipa Pavičić Berardini predstavila knjigu “Šest milimetara”

Narodna Knjižnica Petar PreradovićU srijedu, 7. ožujka 2018. Josipa Pavičić Berardini predstavila je svoju knjigu "Šest milimetara".

Dijagnoza karcinoma dojke u 35. godini donijela joj je i strah i tjeskobu, ali i odluku da bolest prihvati i kroz nju prođe svjesna izbora koji su pred njom. Josipa Pavičić u svojoj ispovijesti iskreno opisuje suočavanje s najtežim odlukama u životu pritom navodi sve što bi moglo zatrebati čitateljicama u sličnim životnim okolnostima. Na veoma prisan način, ali odvažno i s lakoćom prepričala je bjelovarskoj publici svoje najdublje osjećaje dostojanstveno i bez patetike. Dva desetljeća karijere provela je u tiskanim i TV medijima te objavila tri romana prodana u rekordnim nakladama – „Sara Santini“, „GL’amour“ i „Lopov moje mladosti“. Danas je voditeljica autogenog treninga, ambasadorica Udruge Europa Donna Hrvatska, bavi se pisanjem, humanitarnim radom i pružanjem psihološke podrške. Ponosna je majka dva sina.

« Prethodni članak: Predstavljena zbirka pjesama Nade Crnogorac

» Sljedeći članak: Slikovnica o hrvatskoj himni Lijepa naša domovina predstavljena na Dječjem odjelu