Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › predstavljanje_knjige_sinishe_shkarice_tvornica_glazbe_1810

“Tvornica glazbe: priče iz Dubrave” Siniše Škarice predstavljena 18.10.2019.

U petak, 18. listopada 2019. na Studijskom odjelu Knjižnice predstavljena su dva dijela knjige koja je zamišljena kao trilogija "Tvornica glazbe: priče iz Dubrave" Siniše Škarice, producenta i dugogodišnjeg glazbenog urednika nekadašnjeg Jugotona odnosno Croatia Recordsa, ali i jednog od začetnika hrvatske rock glazbe. Predstavljanje je započelo pjesmom Bam-Bam-Baba-Lu-Bam grupe Mi iz 1971. čiji je član bio Siniša Škarica u izvedbi bjelovarskog Karo banda. O knjizi je uz autora govorio glazbeni urednik Aleksandar Dragaš dok je Siniša Krpan vodio program. Ugodan razgovor o glazbi koja je većini publike značila povratak u mladost.

Album s fotografijama pogledajte na linku Tvornica glazbe: priče iz Dubrave

« Prethodni članak: Održana radionica "Zvučne knjige iz Hrvatske knjižnice za slijepe"

» Sljedeći članak: Održana još jedna Spikaonica: "Nije znanje znanje znati, već je znanje znanje dati"