Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › predstavljena_knjiga_lovac_na_priche_snjezhane_kovachi

Predstavljena knjiga “Lovac na priče” Snježane Kovačić

U petak 5. siječnja 2018. predstavljena je knjiga naše sugrađanke Snježane Kovačić "Lovac na priče". Uz autoricu o knjizi su govorile recenzentica Snježana Matić i knjižničarka Ana Peranić. U glazbenom programu su nastupili Dubravko Kovačević i Zoran Čanić.
Riječ je od drugoj autoričinoj knjizi. Zbirka sadrži 19 priča i pet priča kao dodatak. Autorica pomoću elemenata fantastike montira realistične prikaze svakidašnjice, stvarnih ljudi sa stvarnim problemima i iskustvima. Priče se grade oko različitih osoba i situacija, te su različito emotivno obojane. Neke su komične, neke pomalo tužne, poučne i motivacijske. Priče su to o majčinstvu, problemima, međuljudskim odnosima, poštenju, ljubavi i poštovanju, rekla je u uvodnom dijelu Ana Peranić.

« Prethodni članak: Zimski praznici u Knjižnici

» Sljedeći članak: Održana prva kreativna radionica za odrasle ŠARENI DAN