Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › prichalica_srebrenka_predstavila_slikovnice_knjige_drage_kuhar_drage_i_prut

Pričalica Srebrenka predstavila slikovnice Knjige drage Kuhar Drage i Prutimir

U četvrtak, 14. prosinca 2017. na Dječjem odjelu gostovala je Pričalica Srebrenka koja je na interaktivan način i kroz igru djeci Igraonice predstavila slikovnice Knjige drage Kuhar Drage i Prutimir izdavača Ibis grafike.

Pripovjedačica Srebrenka Peregrin pripovijeda često samostalno, ali i kroz suradnju s mnogim udrugama, ustanovama i izdavačkim kućama. Nastupa u knjižnicama, školama i vrtićima, na SF&F konvencijama i različitim kulturno-turističkim događanjima. Piše vlastite priče, od kojih su neke objavljene u domaćim i stranim publikacijama. Sa svojom pričom “Crvene cipele za Anku” ovogodišnja je pobjednica natječaja metaFORA za kratku priču bajkovitoga sadržaja.

« Prethodni članak: Održana Spikaonica na temu Jesmo li solidarni?

» Sljedeći članak: Održan Božićni turnir Magic The Gathering!