Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › program_uberi_prichu_2019_odrzhan_danas_u_gradskom_parku

Program UBERI PRIČU 2019. održan u gradskom parku

Petak, 24. svibnja 2019.
Održana još jedna "berba knjiga". I ove godine organizirali smo program "UBERI PRIČU" u kojem su sudjelovali učenici prvih razreda osnovnih škola i djeca Igraonice. Kao i svake godine zabavljala nas je klaunesa Nina koja je predstavila i svoju slikovnicu Kuku i Riku. Na berbi su još bile knjige Sanje Lovrenčić(Hrušt i brodić), Melite Kraus (Golem) i Nine Vađić i Ane Kadoić (Ti nisi kao mi).

« Prethodni članak: Ugledni znanstvenici govorili o djelu Ivana viteza Trnskog

» Sljedeći članak: Predstavljen projekt 54+KULTURA Udruge invalida Bjelovar