Izložbe

Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › putopisno_predavanje_s_kavkaza_s_ljubavlju

Moto avanturisti Hrvoje Mikuldaš i Igor Vresk prezentirali putovanje na Kavkaz

Putovanja, ali i njihove prezentacije veoma su populane. Dokaz tome je i popunjen Studijski odjel na kojem su u četvrtak, 18. siječnja 2018. Hrvoje Mikuldaš i Igor Vresk i planinari podijelili svoja iskustva sa putovanja od 10 000 kilometara o ljepotama Kavkaza i Zakavkazja na koje su krenuli u ljeto 2016. Plan je bio krenuti preko Turske, ali baš u to vrijeme zbili su se nemiri pa je već na početku putovanja došlo do promjena. Preko Srbije su stigli do Bugarske, potom Rumunjske, Moldavije i Ukrajine pa do Gruzije četiri dana vožnje trajektom. Obišli su najzanimiljivija mjesta, upoznali stanovnike i njihovu kulturu. Put je nastavljen do Armenije, a na povratku su prošli cijelu Tursku, Grčku, Albaniju i Crnu Goru .

Sve detalje putovanja možete pročitati i na https://issuu.com/igorvresk/docs/putopis

« Prethodni članak: Održana prva kreativna radionica za odrasle ŠARENI DAN

» Sljedeći članak: POSUDBA micro:bita: predstavljena nova usluga u Knjižnici