Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › spikaonica_predstavljanje_erasmus_projekta_i_osnovne_shkole_bjelovar

Spikaonica –predstavljen Erasmus + projekt I. osnovne škole Bjelovar

Na Dječjem odjelu knjižnice, 13. listopada 2017. održana je Spikaonica na kojoj je predstavljen Erasmus + projekt I. osnovne škole Bjelovar.

Ovim je programom na Dječjem odjelu započeo Mjesec hrvatske knjige 2017.
Projekt su predstavili Marta Pocrnčić, Nikola Mamić i Marko Dončević, učenici prvog razreda srednje škole i Matej Štiglić, učenik sedmog razreda I. osnovne škole zajedno sa Martinom Supančić, jednom od mentorica.
Projekt Erasmus + KA2 "English Learning Friends" trajao je dvije godine i uspješno je završen. Realiziran je s projektnim partnerima iz Poljske, Italije, Češke, Finske, Grčke i Turske, a cilj je bio promicanje važnosti učenja stranih jezika, konkretno engleskog jezika, uz korištenje informacijsko-komunikacijske tehnologije i uz uvođenje inovativnih nastavnih metoda.
Uz Martinu Supančić u ovom projektu sudjelovale su učiteljice Nataša Ljubić Klemše i Helena Gustović Ljubić.
Gosti su na zanimljiv i zabavan, ali ipak edukativan način prisutnima predstavili program te se nakon održane prezentacije poveo razgovor o dobrim iskustvima i stranama ovakvog načina educiranja.
U razgovoru su sudjelovali učenici I. i IV. osnovne škole.

Narodna Knjižnica Petar Preradović Narodna Knjižnica Petar Preradović Narodna Knjižnica Petar Preradović Narodna Knjižnica Petar Preradović

« Prethodni članak: Mjesec hrvatske knjige 2017. - PROGRAMI

» Sljedeći članak: Osnovan Čitateljski klub za slijepe i slabovidne osobe „Homer“