Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › spikaonica_tko_je_mama_a_tko_tata_u_mojoj_obitelji

13. ožujka održana je SPIKAONICA - Tko je mama, a tko tata u mojoj obitelji?

13. ožujka 2019. na Dječjem odjelu održana je Spikaonica pod nazivom »Tko je mama, a tko tata u mojoj obitelji?« , a povod je Dan očeva koji se obilježava 19. ožujka.
U životu djeteta i otac i majka imaju podjednako važnu ulogu. Svaki član obitelji ima svoju ulogu i obaveze koje treba izvršavati. Unutar obitelji članovi se moraju poštivati i međusobno pomagati te je vrlo važno poticati međusobno razumijevanje uloga članova obitelji.
Na radionici se razgovaralo o roditeljskoj ulozi u kreiranju svakodnevnog obiteljskog života. U odgoj djece sve više su uključeni očevi i uloga očeva je bitna jednako kao i uloga majke.
Gosti su bili:
dr. Marija Čatipović, pedijatrica
Plamenka Perko, psihologinja I.OŠ
Mate Mamić, roditelj

Na Spikaonici su sudjelovali učenici I., II. i V.OŠ Bjelovar koji su veseloj atmosferi rado podijelili iskustva iz vlastita doma.

« Prethodni članak: Predstavljena knjige Od Rame do Himalaye (četvrtak, 14.ožujka 2019.)

» Sljedeći članak: Djeca djeci - scenski susreti u knjižnici 2019. (petak, 22. ožujka 2019.)