Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › stiglo_je_proljee_i_u_knjizhnicu_odrzhana_razmjena_domaeg_sjemenja

Stiglo je proljeće i u Knjižnicu - održana razmjena domaćeg sjemenja

U četvrtak, 2. ožujka 2017. na Studijskom odjelu Knjižnice predavanje pod nazivom Očuvajmo biorazzznolikost - upoznajmo životinjske saveznike u vrtu održala je zaljubljenica u prirodu i dugogodišnja biovrtlarica Silvija Kolar-Fodor iz udruge Biovrt - u skladu s prirodom. Kako je započela nova vrtlarska sezona prisutni su mogli više naučiti o važnosti i postizanju bioraznolikosti u vrtu, oni koji tek razmišljaju o vlastitom vrtu inspirirati se za njegovo kreiranje, a nakon predavanja razmijeniti ili kupiti sjemenje starinskih sorti koje će dalje sami održavati u svom vrtu.

« Prethodni članak: Predstavljena knjiga GMO (iz)um bez (raz)uma

» Sljedeći članak: Održano predavanje o Mariji Radić - prvoj hrvatskoj političarki