Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › u_kmc_bjelovar_otvorena_izlozhba_hrvatska_kulturna_bashtina

U KMC Bjelovar otvorena izložba Hrvatska kulturna baština

23. studenoga 2018. povodom Europske godine kulturne baštine u predvorju KMC-a Bjelovar otvorena je izložba Upisana materijalna i nematerijalna dobra Republike Hrvatske na UNESCO–ovom popisu svjetske baštine.
Izložba je ostvarena suradnjom Dječjega odjela Narodne knjižnice Petar Preradović Bjelovar i Kulturnoga i multimedijskoga centra Bjelovar.
Autorica izložbe je Ivana Blažeković, mag. bibl., knjižničarka Dječjega odjela Narodne knjižnice Petar Preradović Bjelovar.

« Prethodni članak: 23.11.2018. smo ugostili Hrvatsku komoru zdravstvenih radnika

» Sljedeći članak: 29. 11. 2018. Prigodna književna večer povodom 150. obljetnice HKD-a Sv. Jeronima