Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › u_petak_21_srpnja_zavrshio_je_drugi_techaj_iz_ciklusa_shto_znam_ja_znat_esh

U petak 21. srpnja završio je drugi tečaj iz ciklusa “Što znam ja, znat’ ćeš i ti” - IZVIĐAČI

U petak 21. srpnja završio je drugi tečaj iz ciklusa "Što znam ja, znat ćeš i ti", a bio je posvećen izviđačima. U protekla dva tjedna tridesetak polaznika otkrilo je razne izviđačke vještine i znanja, a bilo je tu pjesme i igre. U četvrtak na završnoj svečanosti okupljeni su mogli vidjeti što su polaznici tečaja sve naučili.Uručene su im diplome, a voditeljima zahvalnice. Zahvaljujemo Udruzi skauta Sv. Juraj Bjelovar, njihovoj voditeljici Sanji Bundalo i izviđačima iz odreda Čvarki Vedranu Vugliću, Petru Bajsiću, Mihaelu Šorgu, Petru Ljevakoviću, Ini Bartulu, Luciji Kramar, Klari Slivar i Stjepanu Rajhu koji su vodili tečaj.
U ponedjeljak (24.7.) počinje novi tečaj Magic karte za koji se svi zainteresirani mogu prijaviti na Dječjem odjelu Knjižnice.

« Prethodni članak: Završen prvi tečaj iz ljetnog programa "Što znam ja, znat' ćeš i ti!" - kreativan ples

» Sljedeći članak: U sklopu STEM auta - Radionica programiranja na Dječjem odjelu