Izložbe

Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › vecher_francuske_poezije_i_shansone_18102017

Održana Večer francuske poezije i šansone

U srijedu, 18. listopada 2017. programom Od Baudelairea do Preverta - večer francuske poezije i šansone obilježili smo 150 godina smrti Charlesa Baudelaire i 40 godina smrti Jacquesa Préverta.

U programu su sudjelovali prof. francuskog jezika Vlado Barić i učenici Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar koji su čitali poeziju slavnih pjesnika na hrvatskom i francuskom jeziku, dok je šansonier Srđan Depolo večer začinio poznatim francuskim šansonama.

« Prethodni članak: Osnovan Čitateljski klub za slijepe i slabovidne osobe „Homer“

» Sljedeći članak: Programom TKO ČITA? Bjelovaru se predstavili mladi hrvatski pisci