Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › za_kratki_espresso_s_ninom_raspudiem_trazhilo_se_mjesto_vishe

Za “Kratki espresso” s Ninom Raspudićem tražilo se mjesto više

U utorak, 4. veljače 2020. na Studijskom odjelu knjižnice tražilo se mjesto više. Gost nam je bio Nino Raspudić, književnik, prevoditelj, publicist, filozof, politički analitičar i profesor na Filozofskom fakultetu u Zagrebu koji je predstavio zbirku kolumni "Kratki espresso". Kolumne izlaze u Večernjem listu već više od deset godina, a u njima se na osebujan način obrađuju aktualne političke, društvene, kulturne, sportske i druge teme u Hrvatskoj i svijetu. Moderator je bio naš sugrađanin, glumac Ivan Ožegović. Nino Raspudić je svojim opsežnim znanjem, lakoćom pripovijedanja, specifičninm humorom i dosjetkama plijenio pozornost publike, ali ju i u nekoliko navrata nasmijao tako da je večer protekla u vrlo ugodoj atmosferi. Knjige se moglo kupiti po promotivnoj cijeni, a fotografiranje s Ninom bilo je obavezno.

Album s fotografijama pogledajte na poveznici "Kratki espresso"

« Prethodni članak: Akcija darivanja knjigom! - Čitam, dam, sretan sam