Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › zabundane_priche_tomislava_barana_ispratile_zimu

“Zabundane priče” Tomislava Barana ispratile zimu

U utorak 19. ožujka 2019. na Dječjem odjelu održan je književni susret s jezikoslovcem, fonetičarem, spikerom i piscem za djecu Tomislavom Baranom. Tomislav je u zabavnoj interakciji s polaznicima Igraonice i učenicima drugih razreda III. Osnovne škole Bjelovar predstavio svoju posljednju knjigu "Zabundane priče". Na samom početku učenici 2.a razreda Lovro, Sara, Klara, Mia, Ivano, Petra i Petar izrecitirali su književnikovu pjesmu "Mala Mara". Ovim susretom ispratili smo zimu i najavili proljeće, a ujedno smo obilježili i Dan očeva, jer je Tomislav jedan pravi tata od formata. Otkrio nam je kako je priče i pjesme počeo pisati za svoju kćerku Anu, koja mu je i danas najveći izvor inspiracije i sreće.

« Prethodni članak: Srijeda, 20. ožujka / Predstavljanje knjige KAZALIŠTE I PEDAGOGIJA

» Sljedeći članak: Javna tribina o projektu ODVOJI PO BOJI