Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › dogadjanja › zavrshen_prvi_techaj_iz_ljetnog_programa_shto_znam_ja_znat_chesh_i_ti_kreat

Završen prvi tečaj iz ljetnog programa “Što znam ja, znat’ ćeš i ti!” - kreativan ples

Ljetni program Dječjeg odjela knjižnice "Što znam ja, znat češ i ti!" započeo je tečajem kreativnog plesa i održan je od 26.6. do 7.7. 2017. Voditeljice su bile Marija i Dora Utješinović i Stela Šuljić. Svoja znanja i umijeća, te tajne suvremenog plesa prenijela im je plesna pedagoginja Irma Unušić, voditeljica plesnog laboratorija. Osamnaest mladih plesačica pohađalo je tečaj. Izuzetno su zadovoljne i ocijenile ga odličnim. Na završnoj svečanosti polaznice su u kratkoj plesnoj predstavi pokazale sve što su naučile u dva tjedna.

« Prethodni članak: Održana MEDITERANSKA KNJIŽEVNO-ŠANSONIJERSKA VEČER

» Sljedeći članak: U petak 21. srpnja završio je drugi tečaj iz ciklusa "Što znam ja, znat' ćeš i ti" - IZVIĐAČI