Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › obavijesti › biologija_na_dlanu_zapochinje_novi_ciklus_projekta_znanost_djeci

BIOLOGIJA NA DLANU - Započinje novi ciklus projekta ZNANOST DJECI

svaki drugi petak od 14 do 15 sati
Dječji odjel - Igraonica
Šetalište dr. Ivše Lebovića 9
Prijave do 20. ožujka 2020. na tel: 244-447 ili e-mail:
Gošća ciklusa Znanost djeci 2020. je prof. biologije Sanela Šepak

Znanost djeci je znanstveno-edukacijski projekt namijenjen djeci predškolske dobi, koja imaju želju proučavati znanost kroz interakciju s drugom djecom i stručnjacima iz određenog područja. Cilj radionica je naučiti djecu kako promatrati svijet oko sebe, podržati i razviti znatiželju, potaknuti interes za znanost i poticati kvalitetno provođenje slobodnog vremena. Kroz priču, literaturu i igračke iz fonda knjižnice, igru i pokuse u ciklusu Biologija na dlanu saznat će zanimljive činjenice o vodi, zraku, prilagodbi živih bića, tlu i prirodi koja nas okružuje.

« Prethodni članak: NATJEČAJ za imenovanje ravnatelj/ica Narodne knjižnice „Petar Preradović“ Bjelovar

» Sljedeći članak: OBAVIJEST KORISNICIMA - prilagođavamo rad prema preporukama o sprječavanju širenja korona virusa