Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › obavijesti › izlozhba_mlade_bjelovarchanke_nicole_vidovi

Izložba mlade bjelovarčanke Nicole Vidović

Ciklus Kre(r)tiva od 3. do 30. lipnja 2019. u prizemlju knjižnice predstavlja mladu bjelovarčanku Nicole Vidović.
Izložba nosi naziv ŽIVOTINJE.

Nicole Vidović je učenica sedmog razreda II. osnovne škole Bjelovar. Ovisno o raspoloženju posegnut će za olovkom i bojicama, suhim pastelama, vodenim bojama, ali su joj ipak najdraži akril i uljane boje. Bliska prijateljica Ivana Marić najljepše je opisala Nicolino stvaralaštvo :

„Niki jako voli prirodu i životinje, i to je najčešći motiv njezinih radova. Ne prođe niti jedan dan a da Nicole nešto ne stvara - crta, slika, plete… Svima nam je inspiracija.“

Nicole je do sada izlagala i na Dječjem odjelu Knjižnice, a u četvrtom razredu nagrađena je četvrtom, poticajnom nagradom na državnom natječaju „Moja prva knjiga“ u Karlovcu. Svoju ljubav prema životinjama Nicole spretno prenosi u svoje radove.
Narodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar Preradović

« Prethodni članak: Suradnjom kulturnih i znanstvenih ustanova ostvaren projekt ŠETNJA BJELOVAROM - virtualna izložba

» Sljedeći članak: LJETNO RADNO VRIJEME DJEČJEG ODJELAod 17. lipnja do 31. kolovoza