KNJIGOM DO ZDRAVLJA

Čitateljski blog za odrasle

Blog je namijenjen svima koji volite čitati. Na blogu možete podijeliti svoje iskustvo čitanja s drugima te pronaći knjige za sebe. Pridružite nam se na čitateljskom blogu za odrasle Knjigom do zdravlja!

Što vas očekuje u našoj blog ordinaciji? Prije svega, puno knjiških ljekarija, provjereno učinkovitih i potpuno besplatnih. I to zamislite – bez gužvi i čekanja u redu, spremljenih po našoj domaćoj recepturi! Tako ćemo vam iz tjedna u tjedan preporučivati po žličicu zdravlja s naših polica, nadamo se, na obostrano zadovoljstvo. Najgore što vam se može dogoditi tijekom druženja s nama je mali čitalački overdose, što zapravo i nije tako strašno. Narod kaže da od viška glava ne boli, a mi se nadamo da ćete svoje dojmove podijeliti s nama.

Za sve moguće nuspojave i indikacije koje se mogu pojaviti kao posljedica čitanja ovog bloga, obratite se svom knjižničaru ili knjižničarki!

Blog pokreće: Narodna knjižnica «Petar Preradović» Bjelovar

Posjetite nas na web stranici: Knjigom do zdravlja - čitateljski blog za odrasle

« Prethodni članak: EBSCO baze podataka

» Sljedeći članak: SOS knjižničar - nova usluga za korisnike Knjižnice