Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › obavijesti › kolegice_tina_gatalica_i_lucija_mishki_baruni_dobitnice_nagrada_hratskog_kn

Kolegice Tina Gatalica i Lucija Miškić Barunić dobitnice nagrada HKD-a

Na 43. skupštini Hrvatskog knjižničarskog društva održanoj od 10.10. do 13.10.2018. u Opatiji naše kolegice Tina Gatalica i Lucija Miškić Barunić dobile su priznanja knjižničarske struke za svoj rad.

Tina Gatalica dobitnica je „Kukuljevićeve povelje“ koju dodjeluje Hrvatsko knjižničarsko društvo kao oblik javnog priznanja knjižničnim djelatnicima, članovima Hrvatskoga knjižničarskog društva, za dugogodišnji rad i značajne rezultate na unapređenju knjižničarske djelatnosti.
Lucija Miškić Barunić dobitnica je Nagrade „Eva Verona“ koja se dodjeljuje mladim knjižničarima, članovima Hrvatskoga knjižničarskog društva, za posebno zalaganje u radu, inovacije i promicanje knjižničarske struke. Nagrada je nazvana imenom prof. dr. Eve Verone, istaknute hrvatske knjižničarke i znanstvenice.
Čestitamo!
Narodna Knjižnica Petar PreradovićNarodna Knjižnica Petar Preradović

« Prethodni članak: Među prvima u Hrvatskoj bjelovarska knjižnica nudi posudbu micro:bita

» Sljedeći članak: Radionice Gla-gla-glagoljica svaki četvrtak na Dječjem odjelu