Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › obavijesti › nova_izlozhba_u_ciklusu_kreartiva_predstavljamo_vam_jasminu_markeshi

NOVA IZLOŽBA u ciklusu KREA(R)TIVA!  Predstavljamo vam Jasminu Markešić

U ciklusu KREA(R)TIVA na Studijskom odjelu Knjižnice postavljena je izložba portreta i digitalnih crteža autorice Jasmine Markešić

Narodna Knjižnica Petar PreradovićJasmina Markešić rođena je u Bjelovaru 1989. godine. Osnovnu školu završava u Velikom Trojstvu, a u Zagrebu Školu primijenjene umjetnosti i dizajna, Odjel tekstilnog dizajna. Nakon završene srednje škole upisuje i završava Tekstilno – tehnološki fakultet, tekstilni i modni dizajn. Tijekom školovanja se počinje baviti crtanjem portreta, a u posljednje vrijeme Pin Up ilustracijama i digitalnim crtanjem.
Autoričin online portfolio možete pogledati na stranici: https://violetblue7.deviantart.com/gallery/

« Prethodni članak: Izložba OD KIŠOBRANA DO LUTKE Anite Malek

» Sljedeći članak: Održana SPIKAONICA na temu Djevojčice danas