Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › obavijesti › obavijest_o_pochetku_rada_knjizhnice_2742020

OBAVIJEST o početku rada Knjižnice 27.4.2020.

Knjižnica počinje rad s korisnicima 27. travnja 2020. uz pridržavanje svih epidemioloških, higijenskih i mjera socijalnog distanciranja.
Prva faza rada s korisnicima uključuje uslugu posudbe i povrata građe na Odjelu za odrasle, Dječjem odjelu i Područnoj knjižnici Nova Rača.
Na Studijskom odjelu moguć je individualan rad uz iznimno korištenje građe. Računala za korisnike na odjelima neće se moći koristiti.
Čitaonica tiska, Bibliobus i Igraonica Dječjeg odjela i Područne knjižnice Nova Rača neće raditi.

Radno vrijeme od PONEDJELJKA do PETKA
Odjel za odrasle i Dječji odjel od 8 do 19 sati
uz puzu od 13 do 14 sati zbog dezinfekcije
Područna knjižnica Nova Rača / od 8 do 14 sati

UPUTE ZA KORISNIKE
1. Korisnici trebaju pratiti oznake za držanje razmaka, upute o korištenju dezinfekcijskih sredstava i općih pravila o higijeni.
2. Prilikom vraćanja građe korisnik ostavlja građu na označeno mjesto - kutiju koja se nalazi u hodniku ispred ulaza u Dječji odjel / Odjel za odrasle.
3. Korisnici neće moći samostalno birati građu na policama, već će im željene naslove donijeti knjižničari.
4. Može se posuditi 5 jedinica knjižne građe.
5. Molimo korisnike da građu koju žele posuditi unaprijed naruče/rezerviraju telefonski ili e-poštom

Odjel za odrasle 243 065
Dječji odjel 244 447
kako bi se ubrzao postupak posudbe i smanjilo zadržavanje unutar prostora knjižnice.
6. Tematska pretraživanja : .
7. Molimo korisnike da prate daljnje obavijesti na internetskoj stranici knjižnice, društvenim mrežama i putem lokalnih medija o mogućim izmjenama u radu i uslugama Knjižnice.

« Prethodni članak: BILTEN PRINOVLJENIH KNJIGA ODJELA ZA ODRASLE (od 1. siječnja do 31. ožujka 2020.)

» Sljedeći članak: BIBLIOBUS opet na stajalištima (od 25.5.2020.) 🚌📚