Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › obavijesti › obavijest_ukidamo_igraonice_za_predshkolce_radionice_i

OBAVIJEST KORISNICIMA - prilagođavamo rad prema preporukama o sprječavanju širenja korona virusa

Poštovani korisnici prema preporukama o zaštiti i sprječavanju širenja korona virusa Narodna knjižnica „Petar Preradović“ Bjelovar prilagođava svoj rad.
Do daljnjega se neće održavati redovni programi u Igraonici za predškolce Dječjeg odjela i Područne knjižnice Nova Rača niti sve druge radionice.
Bibliobus obustavlja obilazak na stajalištima osnovnih škola i vrtića.
Čitaonica tiska, Posudbeni odjel za odrasle, Studijski odjel, Dječji odjel i Područna knjižnica Nova Rača za sada rade po uobičajenom radnom vremenu.

« Prethodni članak: BIOLOGIJA NA DLANU - Započinje novi ciklus projekta ZNANOST DJECI

» Sljedeći članak: OBRAZAC ZA TEMATSKO PRETRAŽIVANJE