Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › obavijesti › odrzhana_spikaonica_na_temu_djevojchice_danas

Održana SPIKAONICA na temu Djevojčice danas

Tema SPIKAONICE održane 22. studenoga 2017. na našem Dječjem odjelu bila je Djevojčice danas.

Razgovaralo se o položaju djevojčica u raznim društvima, o stereotipima u odnosu na djevojčice i dječake i poznatim djevojčicama, djevojkama i ženama koje svojim djelima mogu biti uzor svima. Gošće su nam bile Jana Brestovečki, ex dječja gradonačelnica, Mirjana Skukan, školska psihologinja i Barbara Vukalović, policijska službenica za prevenciju PU Bjelovarsko-bilogorske koje su iznosile primjere iz svoje prakse i života. Posebnost Spikaonica je da se u razgovor uključuju svi prisutni, pa su tako svoja razmišljanja s nama podijelili učenici i nastavnici iz I., IV. i V. OŠ Bjelovar, te PŠ Ciglena.

Narodna Knjižnica Petar Preradović Narodna Knjižnica Petar Preradović Narodna Knjižnica Petar Preradović Narodna Knjižnica Petar Preradović Narodna Knjižnica Petar Preradović

« Prethodni članak: NOVA IZLOŽBA u ciklusu KREA(R)TIVA! Predstavljamo vam Jasminu Markešić

» Sljedeći članak: Novi projekt Dječjeg odjela - PETA U DJEČJOJ KNJIŽNICI!