Održane Radionice govorništva

7. i 11. studenog 2016. održane su Radionice govorništva koje je vodila profesorica Jelena Ivezić. Radionice su organizirane kao dio programa koje Narodna knjižnice „Petar Preradović“ Bjelovar provodi u sklopu manifestacije Mjesec hrvatske knjige 2016. Na prvoj radionici se govorilo o suvremenom govorništvu i vrstama govore te pripremi govora, a sudionici su za iduću radionicu imali i malu zadaću – pripremiti kratki govor na određenu temu. Na drugoj radionici se razgovaralo o vrednovanju govora, javnom nastupu i tremi. Tako je voditeljica sa sudionicima radionice prošla kroz vježbe opuštanja glasa i oslobađanja od treme, a nakon toga sudionici su preuzeli glavnu riječ i održali kratak govor. Program je završio u ugodnoj atmosferi.

« Prethodni članak: Družili smo se sa književnicom Snježanom Babić Višnjić

» Sljedeći članak: Održana prva SPIKAONICA!!!