Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › obavijesti › radionice_kreativnog_pisanja_za_odrasle_sva_lica_jednog_pisca

!! Prijavite se !! RADIONICE KREATIVNOG PISANJA ZA ODRASLE Sva lica jednog pisca

Voditeljica: Ana Đokić
Organizator: Narodna knjižnica „Petar Preradović“ Bjelovar
Mjesto održavanja: online i prema interesu polaznika jedan susret uživo
4 radionice u razdoblju od 15.10. do 15.11.2020.
Za korisnike Knjižnice radionice su besplatne, a broj polaznika je ograničen.

Narodna Knjižnica Petar PreradovićO VODITELJICI RADIONICE - Književnica Ana Đokić, uz romane i drame objavljene i izvedene u Hrvatskoj i inozemstvu, objavila je preko dvadeset slikovnica za koje je dobila više nacionalnih i međunarodnih književnih priznanja, od kojih izdvajamo književnu nagradu Grigor Vitez, nagradu za najbolju hrvatsku slikovnicu Ovca u kutiji, te međunarodno priznanje White Ravens. Uz pisanje i uređivanje knjiga, aktivno se bavi promoviranjem suvremenih hrvatskih i inozemnih slikovnica i njihovih autora na književnim festivalima koje organizira u zemlji i svijetu. Vodi radionice kreativnog pisanja u Hrvatskoj i inozemstvu (Zagreb, Pazin, Šibenik, Sarajevo, Beč, Berlin). Dugogodišnja je voditeljica književnih projekata koji se odvijaju pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture Republike Hrvatske, Ministarstva znanosti i obrazovanja te Ureda za kulturu Grada Zagrebu. Živi i radi u Zagrebu kao profesionalni pisac.

Ukoliko ste zainteresirani za radionice, molimo vas popunite obrazac kako bismo vas mogli kontaktirati najkasnije do 25.9.2020.

Obrazac za prijavu

« Prethodni članak: Od 31. kolovoza knjižnica radi cijeli dan

» Sljedeći članak: Izjava o pristupačnosti mrežnih stranica i programskih rješenja