Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › obavijesti › u_akciji_izlozhba_u_ciklusu_kreartiva

U AKCIJI - izložba u ciklusu KREA(R)TIVA

PRIZEMLJE KNJIŽNICE
4. 7. - 30. 7. 2019.

Fotografije predstavljene na ovoj izložbi nastale su 10. rujna 2017. tijekom bilogorskog fotografskog susreta nazvanog "Biloklik" kojeg je tada po treći put organizirala fotografska sekcija udruge Bilogorski turistički put.

Te je godine na susretu, održanom kod vidikovca u Velikom Trojstvu, sudjelovalo sedamdesetak fotografa iz središnje i istočne Hrvatske, od Karlovca do Osijeka, a među sudionicima bio je i bjelovarski Biciklistički klub "Gema".

Riječ je o fotografskom druženju i učenju te upoznavanju s novostima u svijetu fotografske tehnologije. Tema za fotografiranje bila je, kako i sam naslov naše izložbe kaže, "U akciji".

« Prethodni članak: LJETNI PRAZNICI NA DJEČJEM ODJELU