Narodna knjižnica "Petar Preradović" Bjelovar › obavijesti › vazhno_obavijest_o_prestanku_rada_s_korisnicima

VAŽNO! - Obavijest o prestanku rada s korisnicima

Sukladno Odluci o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događanja Knjižnica do 17.4.2020. obustavlja posudbu i povrat knjižnične građe na svim odjelima Knjižnice, Bibliobusu i Područnoj knjižnici Nova Rača..

USLUGE KOJE SU I DALJE DOSTUPNE
RADNIM DANOM od 8 do 14 sati

- produživanje zaduženja knjižnične građe moguće je telefonom ili elektroničkom poštom (Odjel za odrasle 043 243 065, ; Dječji odjel 043 244 447, )
- tematska pretraživanja obavljat će se bez posudbe građe na e-mail ()

- dostupne su usluge Pitajte knjižničare i U knjižnici do diplome
- usluga Digitalizacija na zahtjev (sadržaji manjeg opsega sukladno autorskim pravima) na e-mail
- redovito korištenje digitalnih sadržaja Zavičajne zbirke
- na Dječjem odjelu 6 veličanstvenih - model za usvajanje vještina informacijske pismenosti

Za knjige i ostalu građu koja je trebala biti vraćena nakon 19. ožujka 2020. neće biti naplaćena zakasnina, osim u slučajevima dugotrajnog kašnjenja prije navedenog datuma.

« Prethodni članak: OBRAZAC ZA TEMATSKO PRETRAŽIVANJE